Tatralandia Aquapark
Odkaz na index

Wellness hotel Grand**** Jasná, Slovensko

Dovolená ve Wellness hotelu Grand**** Jasná

Wellness hotel Grand**** Jasná leží v srdci Nízkých Tater, ve středisku Jasná. Poloha hotelu je vedle lanovky Grand Jet, což určitě ocení turisté v létě a lyžaři během lyžařské sezony. Z hotelových pokojů budete mít nádherné výhledy na Chopok nebo na Demänovskou dolinu. Po celodenních aktivitách můžete navštívit rozlehlé hotelové wellness.

Ubytování

Ve Wellness hotelu Grand Jasná je celkem 151 pokojů a apartmánů. Všechny pokoje i apartmány prošly nedávnou rekonstrukcí v moderním horském stylu s čistými líniemi. Pocit domova dotváří použité materiálu jako je dřevo, kámen a kov a výběr barev. Některé pokoje je možno propojit spojovacími dveřmi, což ocení hlavně rodiny s dětmi, apartmány se skládají ze samostatné ložnice, obývací místnosti, koupelny a WC.

Wellness centrum Grand

Ve wellness centru Grand můžete zažít chvíle relaxu ve venkovních vířivkách, v Saunovém světě, dopřát si můžete masáže, zábaly, ošetření tváře, manikúru a pedikúru.

  • vnitřní bazén
  • venkovní vířivky
  • venkovní ochlazující jezírko
  • saunový svět - finská sauna, solná parní sauna, aromaterapeutická sauna, 2 venkovní fínské sauny, sprchy s tropickým a arktickým deštěm
  • relaxační místnost

Od 1.5.2018 nově ceny na vyžádání v CK z důvodu přechodu na Flexi ceny, které se odvíjejí podle obsazenosti hotelu.

Po zaslání nezávazné poptávky Vám zpracujeme a zašleme cenovou nabídku s aktuálními cenami ubytování ve Wellness hotelu Grand**** v Jasné.

 
Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárAquapark Ramada Budapešť

HB TourBešeňová thermal park
© 2009/2011 www. tatralandia - aquapark .cz - Liptovský Mikuláš Slovensko SK
Provozuje CK HB TOUR s.r.o.
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.