Tatralandia Aquapark
Odkaz na index

Služby a atrakce v Tatralandii

Koncepce komplexu Aquapark Tatralandia je zaměřená na rodinnou zábavu a relaxaci. Proto zde kromě termálních bazénů s geotermální vodou nemohou chybět bazény s čirou vyhřívanou vodou s množstvím tobogánů, skluzavek a dalších atrakcí zejména pro děti. Dospělí mohou relaxovat v areálu Aquaparku Tatralandia v Keltskén saunovém světě, kde je 16 saun nebo se mohou uvolnit při některé z mnoha nabízených masáží. Novinkou v Holiday Village Tatralandia je simulátor volného pádu Superfly, 5D Cinema, golfový simulátor 3D Golf Blaster určení pro začátečníky i pro profesionály, dále je zde adrenalinová lanová dráha Tarzánie, paintboll, bowling, minigolf, dětský koutek, restaurace a mnoho dalších atrakcí a služeb, které Vám zpříjemní pobyt v komplexu Aquapark Tatralandia během celého roku a za každého počasí. V průběhu letních prázdnin je navíc ve Funparku denně program.

Keltský saunový svět

Keltský saunový svět v areálu Aquapark Tatralandia je relaxační komplex 16 parních, vodních a masážních saun, které Vám přinesou úlevu z přemíry stres. Blahodárně na Vás budou působit účinky tepla a chladu, vůně, vody a hudby.

Wellness centrum

V Aquaparku Tatralandia se můžete poddat rukám zkušených masérů a dopřát si klasickou masáž, masáž zad a chodidel, masáž lávovými kameny nebo různé druhy zábalů ze široké nabídky služeb.

Superfly

Prosklená letová komora o průměru 4,3 m s celkovou výškou 14m, kde proudí vzduch o rychlosti až 300 km/hod - můžete létat a vznášet se pod dohledem instruktorů.

Funpark

V průběhu letních prázdnin se koná v amfiteátru program na téma Rango trochu jinak, Fun show, Bláznivá show a večerní Ohňová show. Vstup na tyto programy ve Funparku v Tatralandii je za poplatek. Jinak si můžete vyzkoušet střelbu z luku, jízdu na elektrickém býkovi, skok z velké výšky, labyrint nebo jízdu vláčkem Safari Train.

Fun park (8)Fun park (3)Fun park (5)Fun park (4)Fun park (6)Fun park (7)Fun park (2)Fun park (9)Fun park

Summer City

V průběhu letní sezony je v horní části areálu Aquapark Tatralandia pro Vás a zejména pro Vaše děti zdarma připravený svět plný fantazie, her a zábavy. Můžete bojovat s pirátskou lodí Černý Korzár, která chce ukořistit obrovský poklad, který se ukrývá někde v areálu Aquaparku Tatralandia. Zachraňte poklad a porazte Černého Korzára.

Dále v komplexu Aquapark Tatralandia najdete nafukovací hrady a skluzavky, pokusíte se vyšplhat na Kilimanjáro, odvahu a sílu si vyzkoušíte při Gladiátorských hrách, nebo při lezení na horolezeckou stěnu, obratnost prověříte na trampolínách a dětské mini Tarzánii, orientační smysl v bludišti, zábavou pro všechny je fotbal přímo ve vodě.

Pokud máte dost zábavy ve vodě nebo na ostatních atrakcích, můžete si zahrát v Summer City v areálu Aquapark Tatralandia volejbal, beachvolejbal, fotbal, nebo stolní tenis.

letni atrakceletni atrakce (5)letni atrakce (6)letni atrakce (2)letni atrakce (3)letni atrakce (4)letni atrakce (7)

Tarzanie

Tarzanie v Aquaparku Tatralandia patří k nejdelším překážkovým, lezeckým, lanovým drahám. Je určena pro ty, kteří hledají adrenalinovou zábavu.

Má 3 trasy s různou mírou obtížnosti, které se liší délkou a podle náročnosti jednotlivých překážek. Obsluhu zajišťují profesionální instruktoři, kteří se postarají o případnou dopomoc v případě, že nedokážete zdolat Vámi vybranou trasu. Podmínkou pro zdolávání překážek v Tarzanii v areálu Aquapark Tatralandia je výška nad 150cm, absolvování instruktáže před startem a používání horolezecké výstroje, která Vám bude zapůjčena.

Pokud Vás lákají skoky na trampolíně do velké výšky, je pro Vás v Aquaparku Tatralandia Bungee trampolína se závěsnými lany.

Otevírací doba Tarzanie je :

  • červenec - říjen ……. denně

  • květen - červen …… denně, kromě pondělí

  • listopad - duben …… pátek a sobota

tarzanie 1tarzanie 2

Paintball

Pokud jste příznivcem akčních her, tak vyzkoušejte v komplexu Aquapark Tatralandia paintball. Je to zábava, při které se určitě uvolníte a zapomenete na všední starosti. Paintball je za poplatek.

Bowling, tenis, minigolf

V nově postavených prostorách recepce v Holiday Village Tatralandia si můžete zahrát na dvou bowlingových drahách, přičemž jedna je určena i pro nejmenší hráče.

Dále můžete využít v areálu Aquapark Tatralandia jeden nekrytý tenisový kurt, můžete si zahrát stolní tenis, minigolf a jiné hry.

bowling 1Loby bar 5minigolf 3ping pong 6recepce 4tenis 2

Kongresy, školení

Atraktivní prostředí a zázemí v Holiday Village Tatralandia, Aquapark Tatralandia a Fun park umožňují uspořádání kongresů, školení, firemních akcí, team buildingových aktivit se zajištěním ubytování, stravování, sportovního vyžití a všech dalších doprovodných služeb.

Restaurace s bufety

V areálu Aquapark Tatralandia je v letní sezoně celkem 12 bufetů a restaurací, kde si určitě vyberete podle své chuti. V budově recepce Holiday Village Tatralandia je restaurace U Furmana s nabídkou nejen místních specialit a dále je zde umístěn Lobby bar, kde se můžete osvěžit různými míchanými nápoji.

Víceúčelová sportovní Liptov Arena

Je umístěna hned vedle komplexu Aquapark Tatralandia a jsou zde 3 hřiště na všechny míčové hry, tenis, bedminton, nebo místo na stolní tenis. Sportoviště jsou za poplatek.

Liptov arena

Jsme přesvědčeni, že s tak širokou nabídkou služeb a zábavy jako v komplexu Aquapark Tatralandia se nikde na Slovensku, ani v Čechách nesetkáte. Termální bazény v areálu Aquapark Tatralandia, tobogány a skluzavky, atrakce pro děti, sauny, masáže a to vše zasazeno do nádherného prostředí slovenských hor Vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou.
Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárAquapark Ramada Budapešť

HB TourBešeňová thermal park
© 2009/2011 www. tatralandia - aquapark .cz - Liptovský Mikuláš Slovensko SK
Provozuje CK HB TOUR s.r.o.
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.