Tatralandia Aquapark
Odkaz na index

Grandhotel**** Starý Smokovec, Slovensko

 

Pobyty v Grandhotelu**** Starý Smokovec

 

 

Ubytujte se v legendárním hotelu v srdci Vysokých Tater - ve Starém Smokovci, pod Slavkovským štítem. Vysoký standard v unikátním historickém prostředí nabízí pokoje a apartmány s nádhernými výhledy, relaxovat můžete ve Wellness a Spa centru, energii můžete nabrat u masáží, kondici prověříte turistikou mezi majestátními tatranskými štíty a horskými plesy.

112DSC_7973-ok-v2_resize120izba-standard-02

Ubytování

V Grandhotelu**** Starý Smokovec se můžete ubytovat v některém ze 64 pokojů a 11 apartmánů. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem, WC, mini bar, trezor, WIFI, župany. Apartmány se skládají z obývací místnosti, ložnice a vstupní haly.

Wellness a Spa

Filosofií Wellness a Spa centra v Grandhotelu**** Starý Smokovec je harmonie těla a duše. Vysoký komfort a relax si můžete vychutnat v:

  • bazén a whirpool
  • finská sauna
  • eukalyptová parní sauna
  • infrasauna
  • Kneippova cesta
  • masážní sprcha
  • tepidárium

Můžete si dopřát některou z unikátních masáží, které čerpají z ozdravující síly tatranské přírody - masáž tatranským dřevem, klasická masáž, relaxační, sportovní, aromaterapeutická, medová, dětská a mnoho dalších.

Od 1.5.2018 nově ceny na vyžádání v CK z důvodu přechodu na Flexi ceny, které se odvíjejí podle obsazenosti hotelu.

Po zaslání nezávazné poptávky Vám zpracujeme a zašleme cenovou nabídku s aktuálními cenami ubytování v Grandhotelu**** Starý Smokovec.
Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárAquapark Ramada Budapešť

HB TourBešeňová thermal park
© 2009/2011 www. tatralandia - aquapark .cz - Liptovský Mikuláš Slovensko SK
Provozuje CK HB TOUR s.r.o.
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.