Tatralandia Aquapark
Odkaz na index

Ubytování v Tatralandii

 

Holiday Village Tatralandia - stylová osada

Aquapark Tatralandia je ideální místo pro strávení rodinné celoroční dovolené. Ubytování v Holiday Village Tatralandia je tvořeno 155 bungalovy a apartmány. Navazuje přímo na aquapark Tatralandia s bazény a tobogány a na Funpark, se kterými vytváří jeden dokonalý uzavřený celek. Všechny apartmány a bungalovy v Holiday Village Tatralandia jsou umístěné do nádherné přírody na úpatí Západních Tater. Zejména rodiny s dětmi ocení při pobytu v Aquaparku Tatralandiamnožství dětských atrakcí, kde děti mohou trávit volné chvíle v průběhu celého roku - prolézačky, tobogány a skluzavky, nafukovací atrakce, trampolíny, hřiště.

Kromě příjemného ubytování mohou hosté ubytování v Holiday Village Tatralandia využívat v budově recepce bowling, golfový simulátor, 5D kino, stolní hry, minigolf, vekovní hřiště.

Apartmány

Apartmány Deluxe

Nově rekonstruovaná část apartmánů A4+1 se zachováním stejné ubytovací kapacity, ale s modernějším vybavením.

Přízemí:

 • plně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, kávomat na kapsle (uvítací balíček zdarma)
 • rozkládací pohovka
 • koupelna s WC, sprchovám koutem a sušičem na vlasy, župany

Na poschodí:

 • ložnice s manželskou postelí a 2 samostatná lůžka
 • trezor
 • ručníky do aquaparku
 • voucher na drink zdarma k hlavnímu jídlu v hotelové restauraci
 • tenisový kurt zdarma
c Marek Hajkovsky foto HV 2018_11c Marek Hajkovsky foto HV 2018_12HVT-NA-WEB-kampan-článok[1]

Ubytování typu A4+1

Nejpočetněji jsou při ubytování v areálu Aquapark Tatralandia v Holiday Village Tatralandia zastoupeny patrové apartmány, které vytváří řadovou výstavbu a jsou uspořádány do 3 tématických celků. Apartmány jsou posazené do udržované zahrady, kde nechybí ani jezirko, u Dětského světa jsou skluzavky a prolézačky, u Centrál parku je hřiště a kuželky.

 • Centrál park
 • Dětský svět
 • Romantická zahrada
ubytovani (3)ubytovani (2)ubytovani (4)ubytovani (5)ubytovani (6)ubytovani

Každý apartmán v areálu Aquapark Tatralandia v Holiday Village Tatralandia má uspořádání 4+1 ( čtyři pevná lůžka a jedna přistýlka ). Skládá se ze společenské místnosti - rozkládací gauč, křesílka, SAT TV, rádio, telefon, vybavený kuchyňský kout s potřebným nádobím, lednička, dále se skládá z koupelny se sprchovým koutem a WC a z venkovní terasy s posezením. Samozřejmosti je internet a parkování zdarma. O patro výše je ložnice se čtyřmi lůžky.

interier (3)interier (6)interier (5)interier (2)ubytovaniinterier (4)interier (7)interier (8)interier

Bungalovy a maxibungalovy

Ubytování typu B3+1 a C7+1

Další možnosti ubytování v komplexu Tatralandia v Holiday Village Tatralandia jsou samostatně stojící bungalovy a maxibungalovy. Jsou opět postaveny do několika tématických celků a jsou zasazeny do udržované přírody. Bungalovy mají ve svém okolí venkovní krby s možností přípravy jídel na otevřeném ohni.

 • U myslivce

 • Liptovská dědina

 • Indiánská osada

 • Rybářská zátoka

 • Skautský tábor

 • U vinaře

 • Řemeslný dvůr

bungalov (3)bungalov (2)bungalovbungalov (4)bungalov (5)bungalov (6)bungalov (7)bungalov (8)bungalov (9)bungalov (10)bungalov (11)bungalov (12)bungalov (13)

Přízemní bungalovy v areálu aquaparku Tatralandia v Holiday Village Tatralandia mají uspořádání 3+1 a skládají se ze společenské místnosti, která je vybavena stejně jako u apartmánů, kuchyňského koutu s kuchyňským nádobím, ze samostatné ložnice se 3 lůžky v přízemí, koupelny se sprchovým koutem a WC a dále z venkovní terasy s posezením.

Patrové maxibungalovy v komplexu Tatralandia v Holiday Village Tatralandia mají uspořádání 7+1. Společenská místnost, vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, venkovní terase s posezením jsou v přízemí, na patře jsou 2 samostatné ložnice o 3 a 4 lůžkách. Přízemní i patrové bungalovy v areálu Holiday Village Tatralandia mají taky internet a parkování zdarma.

bungalov loznice 4bungalov jidelni kout 2bungalov loznice 5bungalov posezeni 1bungalov posezeni 3bungalov WC 6

Ať se v Holiday Village Tatralandia ubytujete v apartmánech nebo v bungalovech, vždy oceníte spojení s okolní přírodou. Všechny typy ubytování v komplexu Tatralandia jsou navrženy tak, že máte dostatek pohodlí a zejména venkovní terasy s posezením Vám umožní prožít příjemnou dovolenou. Vaše děti mají dostatek prostoru ke svým hrám a Vy máte dostatek prostoru k odpočinku a relaxaci.
Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárAquapark Ramada Budapešť

HB TourBešeňová thermal park
© 2009/2011 www. tatralandia - aquapark .cz - Liptovský Mikuláš Slovensko SK
Provozuje CK HB TOUR s.r.o.
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.